Mooie opkomst bij de Snertrit

Op zondag 1 december stroomde om 9.00 uur het bikepark vol met deelnemers aan de jaarlijkse Snertrit. Zo’n 25 leden en enkele introducés hadden zich verzameld voor een mooie route, en natuurlijk omdat na afloop bij Marcel Commandeur de erwtensoep op de kachel stond.
In drie groepen van 40, 50 en 60 kilometer ging het richting Elspeet en Nunspeet, om rond 12.00 uur allemaal bij de bakkerij van Marcel aan tafel te gaan. Het weer was goed, de route was mooi en de soep smaakte voortreffelijk.
Gerrit de Groot bedankte Marcel met een mooi woordje. Zijn bakkerswinkel aan de Hoofdstraat gaat sluiten, en daarmee verdwijnt ook ons informele clubhuis na de zondagochtendrit. Ruim vijf jaar geleden kregen de eerste plannen voor de club juist daar vorm, en jarenlang, nog voor er een bikepark was, was de bakkerij het vertrekpunt van de wekelijkse ritten.
Marcel, bedankt voor je gastvrijheid en je niet aflatende enthousiasme!
